Steun onze stichting via de collecte van het Oranje Fonds!

Het Oranje Fonds steunt sociale projecten die mensen echt met elkaar verbinden. Daarom doet Stichting Samenbindende Projecten Zaanstreek mee aan de collecte van het Oranje Fonds. Op dinsdag 11 juni gaan vertegenwoordigers van de deelnemende organisaties [link naar pagina] langs de deuren om geld op te halen voor onze projecten initiatieven, die bedoeld zijn om mensen van verschillende achtergronden in de Zaanstreek bij elkaar te brengen. Het is ook mogelijk om online te doneren voor de collecte. Bezoek hiervoor de actiepagina: https://noord-holland.oranjefondscollecteonline.nl/organisatie/stichting-samenbindende-projecten-zaanstreek. De helft van de collecte komt ten goede aan onze stichting, de andere helft wordt gebruikt voor andere sociale organisaties in Noord-Holland.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: