Steun onze stichting via de collecte van het Oranje Fonds!

Het Oranje Fonds steunt sociale projecten die mensen echt met elkaar verbinden. Daarom doet Stichting Samenbindende Projecten Zaanstreek mee aan de collecte van het Oranje Fonds. Op dinsdag 11 juni gaan vertegenwoordigers van de deelnemende organisaties [link naar pagina] langs de deuren om geld op te halen voor onze projecten initiatieven, die bedoeld zijn om mensen van verschillende achtergronden in de Zaanstreek bij elkaar te brengen. Het is ook mogelijk om online te doneren voor de collecte. Bezoek hiervoor de actiepagina: https://noord-holland.oranjefondscollecteonline.nl/organisatie/stichting-samenbindende-projecten-zaanstreek. De helft van de collecte komt ten goede aan onze stichting, de andere helft wordt gebruikt voor andere sociale organisaties in Noord-Holland.

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s